برای راحتی شما عزیزان نرم افزارهای مورد نیاز جهت کار با فایل های PDF اینجا قرار گرفته .

Adobe Reader v10

برنامه ی معروف و محبوب کمپانی Adobe است که جهت خواندن و مشاهده کتاب های الکترونیک استفاده می شود و به کاربران فقط امکان باز کردن و مشاهده فایل های PDF را میدهد .
حجم : 34.8 MB
دانلود

Foxit Phantom 2.2

این نرم افزار امکانات جامعی را در اختیار شما قرار می دهد و به طور کامل نیازهای شما برای کار با فایل های پی دی اف برطرف گردیده اند. با این نرم افزار می توانید فایل پی دی اف بسازید و یا ویرایش نمایید. یا آنها را رمزگذاری و دسترسی به آنها را محدود نمایید .
حجم : 14.4 MB
دانلود

Pdf Factory Pro 3.48

این نرم‌افزار می‌تواند هر نوع سند یا تصویری را در کوتاهترین زمان به یک فایل PDF تبدیل کند. پس از نصب شدن به صورت یک چاپگر خود را معرفی کرده و در نتیجه برای تبدیل هر سند به یک فایل PDF، کافی است آن را از طریق منوی چاپ به این چاپگر مجازی ارسال نمایید.این نرم افزار امکانات دیگری نیز برای ساخت یا ترکیب فایل های PDF دارد .
حجم : 1.8 MB
دانلود

Pdf Grabber v6

ابزاری عالی برای تبدیل فایل های فارسی PDF به فرمت های معروف آفیس با ساپورت فونت فارسی است. این نرم افزار قدرتمند بخوبی می تواند محتویات فایل های PDF فارسی را به راحتی به صورت یک فایل متنی به فرمت های معروف مانند Word , Excel , AutoCAD DXF , Powerpoint , Images , XML , Text , RTF تبدیل کند .
حجم : 5.7 MB
دانلود